Jauns gads cerību pilns

By   2017/01/19

Šajā gadā esam iesoļojuši ar jaunām cerībām, plāniem un novēlējumiem, lai gan uz tās pašas nots, uz kuras aizvadījām iepriekšējo – ja skatam vienu no šī brīža aktualitātēm nozarē: MK noteikumu (95, 96) ieviešana reālajā dzīvē.

Kopš noteikumu pieņemšanas, sabiedriskajā telpā jau vairakkārt šī ir bijusi diskusiju tēma, trīs iesaistītās puses paudušas viedokli, pamatojot to ar tā brīža faktiem un cipariem: Valsts ieņēmumu dienests norāda uz “veco” iekārtu ļaunprātīgu izmantošanu, nodarot ļaunumu valsts budžetam, uzņēmēji satraucas par jaunām izmaksām kā traucējošu faktoru uzņēmējdarbībai, apkalpojošie dienesti savukārt ir aicinājuši visām pusēm piestrādāt pie kopējas sapratnes, neskaidrību novēršanas un termiņu sakārtošanas.

Šobrīd Valsts ieņēmumu dienests ir izrādījis iniciatīvu dialogam un aicina kases aparātu apkalpojošos dienestus uz semināru, kurā VID klāstīs aktuālu informāciju par “jauno” kases aparātu ieviešanas procesu, reģistrēšanas kārtību un būs gatavi sniegt atbildes uz apkalpojošo dienestu sagatavotiem jautājumiem.

Aicinājums, nepalaist garām šo dialogu un sagatavoties tam atbilstoši ar šī brīža aktuālajiem jautājumiem. Tiem, kuri vēl uzaicinājumu nav paguvuši apskatīt, seminārs notiks 20. janvārī, VID telpās. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.